O Nas

TaniPellet.pl to zespół specjalistów w kategorii paliw opałowych. Nie jesteśmy kolejną firmą na rynku, która opiera swój biznesplan o szybki zarobek kosztem najgorszej jakości niesprawdzonych produktów sprowadzanych z nieznanych fabryk. To nie jest ścieżka, którą my zmierzamy. Wypracowanie bardzo dobrej opinii o produktach i rozpoznawalności na rynku to główne nasze cele. Aby z powodzeniem je realizować kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości towarów, które produkujemy i sprzedajemy. Chcemy dać klientom możliwość zakupu taniego pelletu w bardzo dobrej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest doświadczony w wyborze i zakupie tego właściwego najlepszego pelletu. Dlatego wychodzimy do klientów z pomocą i udostępniamy naszą wypracowaną latami bazę wiedzy w postaci poradników, bloga oraz kalkulator zapotrzebowania na pellet dla wybranej powierzchni która chcemy ogrzać. Wszystko po to aby uświadomić naszych odwiedzających, przyszłych klientów o produktach jakie oferuje rynek i na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze pelletu. Czym różni się piec od kotła. Jak prawidłowo ustawić kocioł na pellet oraz dlaczego pellet ma tak dużą przewagę nad innymi paliwami stałymi i wiele innych ciekawych pomocnych artykułów. Korzystając z kalkulatora zużycia opału, możesz obliczyć jaką ilość pelletu zużyjesz na przykład dla domu o metrażu 150m2.

Nasza firma chce udowodnić, że można kupić pellet drzewny, słonecznikowy oraz ze słomy w bardzo dobrej jakości płacąc niewielkie pieniądze w porównaniu do cen rynkowych. Nie sztuką jest oferować 15kg worek pelletu w cenie 20zł brutto i więcej. Sztuką natomiast jest zaoferować go o prawie połowę taniej. Tak działa Nasza firma! To jeszcze nie koniec. Stałych klientów oczywiście nagradzamy rabatami!
Sprzedaż internetowa to tylko jedyny z naszych zaplanowanych kanałów sprzedaży. Pellety można nabyć również stacjonarnie w dwóch miejscowościach które mieszczą się w woj. łódzkim: Piotrków Trybunalski oraz Studzianki koło Wolborza. W związku z przeprowadzaną modernizacją naszego magazynu głównego. Sprzedaż jest na chwilę obecną wstrzymana. Nie mniej jednak zachęcamy do wstępnego zgłaszania swoich zapotrzebowań na konkretny pellet z kontaktem do Państwa. Przed uruchomieniem sprzedaży będziemy kontaktować się ze wszystkimi osobami, które zgłoszą chęć zakupu naszego pelletu. Dla pierwszych klientów przewidujemy dodatkowe rabaty.

Aby zapisać się na liście chętnych zapraszamy do formularza. Zgłoszenie oczywiście nie wiąże się z obowiązkiem zakupu.