O Nas

TaniPellet.pl to zespół specjalistów w kategorii paliw opałowych. Nie jesteśmy kolejną firmą na rynku, która opiera swój biznesplan o szybki zarobek kosztem najgorszej jakości niesprawdzonych produktów sprowadzanych z nieznanych fabryk. To nie jest ścieżka, którą my zmierzamy. Wypracowanie bardzo dobrej opinii o produktach i rozpoznawalności na rynku to główne nasze cele. Aby z powodzeniem je realizować kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości towarów, które produkujemy i sprzedajemy. Chcemy dać klientom możliwość zakupu taniego pelletu w bardzo dobrej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest doświadczony w wyborze i zakupie tego właściwego najlepszego pelletu. Dlatego wychodzimy do klientów z pomocą i udostępniamy naszą wypracowaną latami bazę wiedzy w postaci poradników, bloga oraz kalkulator zapotrzebowania na pellet dla wybranej powierzchni która chcemy ogrzać. Wszystko po to aby uświadomić naszych odwiedzających, przyszłych klientów o produktach jakie oferuje rynek i na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze pelletu. Czym różni się piec od kotła. Jak prawidłowo ustawić kocioł na pellet oraz dlaczego pellet ma tak dużą przewagę nad innymi paliwami stałymi i wiele innych ciekawych pomocnych artykułów. Korzystając z kalkulatora zużycia opału, możesz obliczyć jaką ilość pelletu zużyjesz na przykład dla domu o metrażu 150m2.

Nasza firma chce udowodnić, że można kupić pellet drzewny, słonecznikowy oraz ze słomy w bardzo dobrej jakości płacąc niewielkie pieniądze w porównaniu do cen rynkowych. Nie sztuką jest oferować 15kg worek pelletu w cenie 20zł brutto i więcej. Sztuką natomiast jest zaoferować go o prawie połowę taniej. Tak działa Nasza firma! To jeszcze nie koniec. Stałych klientów oczywiście nagradzamy rabatami!
Sprzedaż internetowa to tylko jedyny z naszych zaplanowanych kanałów sprzedaży. Pellety można nabyć również stacjonarnie w dwóch miejscowościach które mieszczą się w woj. łódzkim: Piotrków Trybunalski oraz Studzianki koło Wolborza.

Aby zapisać się na liście chętnych zapraszamy do formularza. Zgłoszenie oczywiście nie wiąże się z obowiązkiem zakupu.